Realizace

foto1Objednávka

Pokud si nás vyberete, obdržíte od nás objednávkový list s domluvenou cenou NEMĚNNOU, ve které bude zahrnuto vše, co si u nás do své zakázky objednáte.

Termín dodání

Termín je předem domluven při podepisování objednávky a pohybuje se cca 2-4 týdny, je ale možná jiná domluva, při objednávce bude sjednán předběžný termín a poté bude záležet na upřesnění termínu (převážně telefonicky).

Záloha

Záloha je převážně ve výši do 50% z celkové ceny zakázky.

Složení zálohy je možné v hotovosti, při převzetí od nás dostanete potvrzení o přijetí (daňový doklad), anebo převodním příkazem na náš firemní účet, po převedení budete informováni formou SMS, že váš převodní příkaz (záloha) dorazil na náš účet.

Realizace

V daném domluveném termínu bude zrealizovaná doprava s odbornou montáží. Montáž provede naše firma bez nutnosti Vaší pomoci. (Vy se mužete jen dívat, aniž by jste něco dělali).

Faktura

Po dokončení všech našich prací na Vaší zakázce, obdržíte fakturu s domluvenou cenou, která byla telefonicky a objednávkově domluvena, s možností doplacení v hotovosti, nebo převodním příkazem do 14 dnů od fakturace.